IAMS Wet Food for Cats
Whether it’s a kitten, an adult cat or a senior cat: IAMS wet food is specially tailored to your cat’s stage of life
Sauce or Jelly: 5 items
IAMS Wet Food for Cats 7+ Years - Chicken in Gravy, 85 g
- High-quality complete food for senior cats
- Supports a healthy heart
- No added sugar
€ 1,49 (€ 17,53 / kg)
Delivery by October 08
IAMS Wet Food for Cats 1+ Years - Beef and Liver in Gravy, 85 g
- High-quality complete food for cats
- Supports the immune system
- No added sugar
€ 1,49 (€ 17,53 / kg)
Delivery by October 08
IAMS Wet Food for Cats 1+ Years - Salmon and Trout in Jelly, 85 g
- High-quality complete food for cats
- Supports a healthy immune system
- No fillers
€ 1,49 (€ 17,53 / kg)
Delivery by October 08
IAMS Wet Food for Cats 1+ Years - Lamb and Liver in Jelly, 85 g
- High-quality complete food for cats
- Supports a healthy immune system
- No added sugar
€ 1,49 (€ 17,53 / kg)
Delivery by October 08
IAMS Wet Food for Kittens - Chicken in Gravy, 85 g
- High-quality complete food for kittens
- Supports healthy muscles
- No fillers
€ 1,49 (€ 17,53 / kg)
Delivery by October 08
Discover Zoolini:
-
Ireland: Free standard delivery from € 87,90
-
Free
returns More than 9.600 products
Secure payments
with SSL encryption technology